hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
kyberproblémpodst. m.
…Honza krátce poté facebookovou zprávu od pana Stanislava Pence, známého chovatele koz: "J. X. Doležal je pisálek a kokot. Huličům dělá jen ostudu. Z článků, co píše, je zjevné, že je policejní udavač. Mít takového tvora jako hosta... no jak myslíš." Moje exmanželka Alex měla v polovině loňského roku nějaký kyberproblém. Z toho, co psala na Facebooku, jsem pochopil, že jí někdo hacknul e-mail a jejím jménem rozesílal sprosté dopisy. Když si posteskla na FB, objevil se vzápětí post: Stanislav Penc: "Dle toho, co popisuješ, nemůže v tom mít prsty blbeček, co se jmenuje Jiří X. Doležal a mohl si…Reflex
2014

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   13 08 2020