hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
kybersexpodst. m.
kybersexMat. excerptora
1994
kybersexpodst. m.
Neláká mě ani nákup přes Internet, natož "kybersex" (vybrané objekty je nejlépe osobně osahat!). Nedávno mě potěšil dramatik Sam Shepard, když v televizním dokumentu prohlásil: "Nevlastním fax ani záznamník, ani hlasovou schránku, ani telefon v autě nebo počítač." Sympatický člověk! Až na ten můj počítač a jeho napsaná dramata jsem úplně jako on…Reflex
1999
kybersexpodst. m.
Relativně nejzajímavější je kapitola Fantazie a touha, zabývající se kybersexe…Softwarové noviny
1999
kybersexpodst. m.
Americké akční sci-fi (1995). Lorenzo Lamas se pouští do boje s šíleným vědcem, který se snaží naklonovat hvězdu kybersexu Pamelu…TV Magazín
2000

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   10 08 2020