hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
kybersexualitapodst. ž.
…dívá na monitor počítače častěji než do očí partnera, není divu, že přes něj proudí do světa čím dál tím více sexu. Casanova říkával, že sexuální rozkoš je poloviční oproti představám, a to o současných možnostech neměl ponětí. Ve virtualitě se neprohrává a můžeme zažít, co a s kým chceme. Kybersexualita je červená knihovna 21. století, ale do 18 let nepřístupná. Poskytuje anonymitu, inspiraci, interaktivitu. Hledat erotické nekonečno po 15 letech manželství je nemožné…Mladá fronta Dnes
2008

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   10 08 2020