hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
kybersexujícípříd.
…předvést. Ještě vyšší formou je zařízení, které se připojí na tělo a tím vyvolává pocity, jako by se dotyčného partner dotýkal, takže virtuálního milence či milenku lze nejen vidět přes webovou kameru, ale také takzvaně cítit. Je to podobný systém jako třeba trenažér v autoškole. Vysokou formou je, když dva kybersexující lidé vstanou od počítačů a dají si úplně obyčejné rande. Je to logické, protože internet je sice kouzelný, ale přece jen jsme lidé, ne roboti. Úplně nejvyšší formou pak je, když zjistí, že takhle, bez internetu, je to lepší. Pak jsou z toho dva rozchody nebo rozvody…Magazín Dnes + TV
2012

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   07 08 2020