hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
kyberspánekpodst. m.
Celou dobu na Magragetě bavili jsme se celkem skvěle, především jízdou na Kentaurech, tančením s hady, kyberspánkem a dlužno doznat, že zatímco jsem propadl tekutému křemíku, moje přítelkyně neudělala krok bez ampezónové lahvinky s tekutým sametem.Babylon
2005
kyberspánekpodst. m.
Kyberspánek: Přílišné monitorování kvality spánku y může ze spaní udělat frustrující věc # ... Existuje už termín "orthosomnie", který sice není oficiální diagnózou, ale používá se jako označení posedlosti kvalitou spánku. List The New York Times se kontraproduktivností honby za nejlepším spánkem zabývá v článku s názvem Monitorovač spánku vám může insomnii ještě…Reflex
2019

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   13 08 2020