hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
kyberterapiepodst. ž.
Místo lékaře avatar. V současné medicíně se stále více uplatňuje takzvaná kyberterapie, která prý otevírá psychologům možnost více porozumět pacientům a pomoci jim v konfliktních situacích. Angelina, třicetiletá žena s milou tváří a hezkou postavou, se z obrazovky dívá na vysokoškolského studenta. Navazuje s ním oční kontakt, pokyvuje hlavou a reaguje na to, co říká. Vše působí jako obyčejná terapie u psychologa…Týden
2011

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   10 08 2020