hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
kyberteroristkapodst. ž.
Je jen logické, že když s Walkerovou smrtí utrpěla trhlinu "rodina" dlouhodobého filmového štábu, dostala ránu i rodina uvnitř příběhu. Jestli bylo pro Dominica a jeho kumpány něco nepředstavitelného, pak zrada. A právě té se v osmém dílu dopustí sám svorník týmu Dominic - spustí se s krásnou a nebezpečnou…Týden
2017
kyberteroristkapodst. ž.
V jedné z nejúspěšnějších filmových sérií všech dob je sice možné cokoliv, ale tohle je víc než automobilové seskoky padákem, průlety aut mezi mrakodrapy nebo tažení obřího trezoru ulicemi Ria. Rychle a zběsile 8, které přijde ve čtvrtek do kin, rozhodně nepojede na neutrál. ... Na stranu zla přetáhla Doma legendární kyberteroristka přezdívaná Cipher (Charlize Theronová), která je stejně krásná jako nebezpečná. Není tedy divu, že Toretto naprosto ztratil hlavu a vykašlal se nejen na Letty (Michelle Rodriguezová), ale i na všechny staré kámoše. Že s ním má Cipher jiné plány, než jsou romantické večeře při svíčkách, je nabíledni. Kombinace její inteligence…Metro
2017

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   10 08 2020