hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
kybertruchlitslov. ned.
V den, kdy Petr Muk zemřel (24. 5. 2010), začalo tradiční facebookové šílenství. Spousta lidí, překvapená a šokovaná zprávou o smrti populárního zpěváka, se jala kybertruchlit. Mezi citovými výlevy si fanoušci posílali i videa. A když jste si jich prohlédli několik za sebou, došlo vám jedno. Pro velmi mnoho lidí Petr Muk začal existovat někdy před dvaceti lety. A zajímat je přestal jen o pár let později…Reflex
2010

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   10 08 2020