hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
kyberzločinpodst. m.
K dispozici je dnes volně řada vyspělých kryptografických a steganografických, tedy skrývacích, nástrojů, což dovoluje zcela utajenou komunikaci. Policie má tedy značně ztíženou práci. Dokumentaci kybernetického zločinu ztěžují i programy umožňující dokonalou likvidaci inkriminovaných dat a zahlazení stop. Současná národně a státně pojatá legislativa je v boji s organizovaným kyberzločine…Hospodářské noviny
2002
kyberzločinpodst. m.
Summit G8 není přitom jediným krokem v rámci globálního boje proti kyberzločinu…Mladá fronta Dnes
2000
kyberzločinpodst. m.
Co je kyberzločin//nelegální shromažďování osobních a důvěrných údajů//elektronická sabotáž//šíření virů//počítačová špionáž//hackerství//počítačové padělání//počítačový podvod v elektronickém obchodování a bankovnictví//dětská pornografie na internetu//rasismus, vyzývání k násilí na internetu//porušování autorského práva - počítačové pirátství (kopírování softwaru, hudby…Lidové noviny
2001

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   13 08 2020