hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
kyberzločinnostpodst. ž.
Pro vytvoření univerzálního právního rámce odpovídajícího celosvětovému charakteru internetu se vyslovil francouzský prezident Jacques Chirac při setkání s účastníky konference o mezinárodní koordinaci v boji s "kyberzločinností", kterou v Paříži pořádá skupina sedmi ekonomicky nejvyspělejších zemí světa a Ruska (G8). Podle Chiraka musí jednotlivé země provést skutečný audit své legislativy, přizpůsobit ji internetové éře a usilovat o mezinárodní právní harmonizaci v tomto směru. ... Dalším sporným bodem, který se projevil při jednání konference, je způsob boje proti zločinnosti…Moravskoslezský den
2000

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   13 08 2020