hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
kyberzlodějpodst. m.
Jeff Godell: Kyberzloděj a samuraj, překlad Michal Švejda…Knihy 97
1997
kyberzlodějpodst. m.
…my nejsme výjimkou. Naše internetové bankovnictví je zabezpečeno dostatečně, nejslabším článkem v tomto procesu je bohužel koncový uživatel: úspěšnost útoků má na svědomí především neznalosti zásad správného chování na internetu a nedostatečně chráněný počítač," řekla Právu Klára Pačesová z tiskového oddělení České spořitelny. Jak se podle ní mají klienti útokům kyberzlodějů bránit? "Na podobnou zprávu by neměli v žádném případě reagovat a nezadávat požadované údaje. Pokud to už ale udělali, doporučujeme okamžitě zablokovat přihlašovací údaje k internetovému bankovnictví. Přihlašovací údaje k internetovému bankovnictví je nutné si bedlivě hlídat a chránit je před vyzrazením. Proto by klienti nikdy neměli dát na jakkoli…Právo
2015

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   03 08 2020