Detail hesla
[  informační  ]
Hesloinformační
Slovní druh / typ heslapříd.
Podheslíinformační memorandum
TitulekPrivatizace KB se neopozdí
Rubrika 
Autor 
Postavení autora 
Mluvčí 
Postavení mluvčího 
Poznámka 
Kontext
V září během výročního zasedání Mezinárodního měnového fondu a Světové banky v Praze by měly proběhnout první indikativní schůzky mezi vládou, resp. FNM, který prodává 60procentní podíl v Komerční bance, a potenciálními investory. Informační memorandum by měli mít do té doby uchazeči k dispozici.
ZdrojHospodářské novinyČíslo Strana1Datum30.6.2000Rok2000
Export dat
cls

Pro import exportovaného souboru dat ve formátu *.csv je třeba při načtení do programu Microsoft Excel 2010 v Průvodci importem textu zaškrtnout pole Oddělovač textu, pak stisknout tlačítko Další. V kartě Nastavení oddělovačů dat je nutné v sekci Oddělovače vybrat volbu Středník. V poli Textový kvalifikátor je třeba vybrat volbu " a potvrdit tlačítkem Další. Pak už je možné nastavit si v Průvodci importem textu v poli Náhled dat formát textu v jednotlivých sloupcích: obecný, text, datum nebo Neimportovat sloupec (přeskočit). Výsledek exportu potvrdíme tlačítkem Dokončit.

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   23 07 2024