Detail hesla
[  termokalhoty  ]
Heslotermokalhoty
Slovní druh / typ heslapodst. ž. pomn.
Podheslícena termokalhot
TitulekKnihy, glukometry či krokoměry//Tipy na dárky pro seniory
RubrikaDárky pro seniory
AutorMichaela Svobodová
Postavení autora 
Mluvčí 
Postavení mluvčího 
PoznámkaPříloha.
Kontext
Termoprádlo # Bavlna sice pot skutečně výborně saje, avšak neodvádí pryč a při menším pohybu tak hned vypadáte, jako byste uběhli maraton. Termoprádlo však dokáže potu zbavit, odvede jej totiž až na další, svrchní vrstvu. Navíc se velmi příjemně nosí. Koupit můžete také různé větrové bundy, kalhoty na sportování, zimní oblečení. Vždy se ale zeptejte, zda lze výrobek vrátit, pokud by neseděl.//Cena termotrička: od 500 Kč//Cena termokalhot: od 700 Kč//Cena termoponožek: od 150 Kč
ZdrojMladá fronta DnesČíslo Strana2Datum9.12.2011Rok2011

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   20 05 2024