Detail hesla
[  platfusforma  ]
Hesloplatfusforma
Slovní druh / typ heslapodst. ž.
Podheslí 
TitulekPolitická jednání (8. 1. 1998)
Rubrika 
AutorOndřej Neff
Postavení autorapublicista, spisovatel
Mluvčí 
Postavení mluvčího 
Poznámka 
Kontext
Klaus odmítá hovořit o červnu, jak to žádá Zeman, ale zřejmě jen ze šprajcózně prestižních důvodů. Objektivně nemá zájem na tom, aby se Tošovského vláda stačila chytit, a hlavně - aby se vzpamatovali jeho protivníci, především "platfusforma" a ODA. Platformníci nadále sní o založení strany, která by se jmenovala Občanská demokratická unie, ODU. Půvabná by byla koalice, jmenovala by se ODA-ODU. Po Klausově vítězství na pravém křídle bychom pak mohli o něm hovořit, že se vznáší nad ODAMI.
ZdrojČeský cirkusČíslo Strana235DatumRok1998
Export dat
cls

Pro import exportovaného souboru dat ve formátu *.csv je třeba při načtení do programu Microsoft Excel 2010 v Průvodci importem textu zaškrtnout pole Oddělovač textu, pak stisknout tlačítko Další. V kartě Nastavení oddělovačů dat je nutné v sekci Oddělovače vybrat volbu Středník. V poli Textový kvalifikátor je třeba vybrat volbu " a potvrdit tlačítkem Další. Pak už je možné nastavit si v Průvodci importem textu v poli Náhled dat formát textu v jednotlivých sloupcích: obecný, text, datum nebo Neimportovat sloupec (přeskočit). Výsledek exportu potvrdíme tlačítkem Dokončit.

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   17 06 2024