Detail hesla
[  odpadování  ]
Hesloodpadování
Slovní druh / typ heslapodst. s.
Podheslípři některé z dalších epizod se nevyhnu odpadování
TitulekThe Haunting - Záhadné sídlo Bly
RubrikaRecenze
Autor 
Postavení autora 
Mluvčí 
Postavení mluvčího 
PoznámkaDiskusní fórum o sedmém dílu amerického seriálu The Haunting - Záhadné sídlo Bly (2020). Staženo z https://www.csfd.cz/film/650069-the-haunting/698736-dve-tvare-2-cast/recenze/
Kontext
Po polovině série jsem měl za to, že se při některé z dalších epizod nevyhnu odpadování, ale k mému vlastnímu překvapení jsem se ve druhé půli začal bavit, a zatím mi to ještě vydrželo.
Zdrojcsfd.czČíslo Strana Datum28.1.2021Rok2021
Export dat
cls

Pro import exportovaného souboru dat ve formátu *.csv je třeba při načtení do programu Microsoft Excel 2010 v Průvodci importem textu zaškrtnout pole Oddělovač textu, pak stisknout tlačítko Další. V kartě Nastavení oddělovačů dat je nutné v sekci Oddělovače vybrat volbu Středník. V poli Textový kvalifikátor je třeba vybrat volbu " a potvrdit tlačítkem Další. Pak už je možné nastavit si v Průvodci importem textu v poli Náhled dat formát textu v jednotlivých sloupcích: obecný, text, datum nebo Neimportovat sloupec (přeskočit). Výsledek exportu potvrdíme tlačítkem Dokončit.

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   20 05 2024