Detail hesla
[  akusťák  ]
Hesloakusťák
Slovní druh / typ heslapodst. m.
Podheslí 
TitulekKryštof: pět pohledů za nové album Jeviště
RubrikaKultura
AutorMarek Dvořáček
Postavení autora 
Mluvčí 
Postavení mluvčího 
Poznámka 
Kontext
Kapela Kryštof právě dnes vydává v digitální podobě své album Jeviště. … Také pilotní singl nové desky cyRáno zazněl poprvé během "akusťáků". Krajčo své vyznání lásky manželce hrál v baladickém podání. To už mluvil o tom, že to bude "disko-folk". Pak si na udílení cen Žebřík plácl s producenty filmu 2Bobule, kteří si cyRáno vybrali jako titulní píseň. Žádné disko ani folk, do rádií dorazil poprockový hit.
ZdrojMladá fronta DnesČíslo Strana6Datum7.1.2010Rok2010

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   09 04 2024