Detail hesla
[  bazarovka  ]
Heslobazarovka
Slovní druh / typ heslapodst. ž.
Podheslís bazarovkou jsem se sice také hezky projel
TitulekTest ojetiny: Škoda Octavia RS 2.0 TSI jede pěkně a vydrží
RubrikaŠokda Auto
AutorDalibor Žák
Postavení autora 
Mluvčí 
Postavení mluvčího 
PoznámkaTest automobilu Škoda Octavia RS 2.0 TSI. Staženo z https://www.garaz.cz/clanek/test-ojetiny-skoda-octavia-rs-2-0-tsi-jede-pekne-a-vydrzi-21003923
Kontext
Škoda Octavia RS se prodává od července 2013, takže za těch sedm let na trhu počítejte i u benzinových verzí s realistickým nájezdem 150 000 km, u dieselů 250 000 km. Už ale víme, že i když se na některých místech šetřilo, je třetí generace Octavie spolehlivé a bytelné auto, které, pokud dostává pravidelný servis, vydrží. Přesto bude pro klid na duši lepší hledat spíše dražší, ale novější a méně jeté auto. … Teď se vrátím vzpomínkami do doby, kdy jsem Octavii RS III. generace testoval jako nové auto. S bazarovkou jsem se sice také hezky projel, ale bylo cítit, že auto už má načatou spojku, navíc na těch zimních gumách se nedalo moc kouzlit. A hlavně musím vždycky auto vrátit v celku, protože na něj zpravidla už čeká nějaký zájemce. Ale i tak jsem si připomněl, jak dobré řidičské auto Octavia RS je.
Zdrojgaraz.czČíslo Strana Datum30.4.2020Rok2020

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   02 10 2023