Detail hesla
[  creepypasta  ]
Heslocreepypasta
Slovní druh / typ heslapodst. ž.
Podheslíto už bych si radši přečetl nějakou průměrnou creepypastu
TitulekNene
RubrikaRecenze
Autor 
Postavení autora 
Mluvčí 
Postavení mluvčího 
PoznámkaSCP - Secure, Contain and Protect. Diskusní fórum o americkém filmu Nene (2022). Staženo z https://www.csfd.cz/film/939689-nene/recenze/
Kontext
Ve finále se u Nope budou bavit možná tak skalní UFO nadšenci, kteří si s radostí pomlaskají nad tím, jak plachetník ufoun koňožrout slupne celé westernové městečko, zatímco to dva černí sourozenci, kteří se nebojí sem tam hodit nějakou tu N bombu, zabírají na starou IMAX kameru se senilním dědou a úchylem z obchoďáku. To už bych si radši, páni a dámové, přečetl nějakou průměrnou creepypastu či SCP o talíři za oknem.
Zdrojcsfd.czČíslo Strana Datum25.8.2022Rok2022

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   23 04 2024