Detail hesla
[  instapřítel  ]
Hesloinstapřítel
Slovní druh / typ heslapodst. m.
Podhesl튝astný rok 2016 pro mé skvělé Instapřátele
TitulekTohle bude maminka jako lusk: Anne Hathaway se vyfotila s bříškem na pláži
RubrikaBulvár
AutorDagmar Plecháčová
Postavení autora 
Mluvčí 
Postavení mluvčího 
PoznámkaNalezeno v archivu NewtonOne společnosti NEWTON Media, a.s.
Kontext
Sympatické přáníčko do roku 2016 si pro své příznivce nachystala americká herečka Anne Hathaway (33), která už co nevidět přivede na svět své první dítě. S manželem Adamem Shulmanem strávili přelom roku u moře, odkud také poslali na sociální síť snímek, na němž si budoucí maminka drží bříško, se vzkazem: "Šťastný rok 2016 pro mé skvělé Instapřátele." Držitelka Oscara za roli Fantine v Bídnících sice přiznala, že focení v bikinách není zrovna její styl, ale že momentálně ji pohled na tento obrázek činí šťastnou, a proto se o něj i podělila. Těhotenství podle zdroje z jejího okolí snáší skvěle a neomezuje se v téměř žádných aktivitách. "Anne se cítí opravdu zdravě. Během těhotenství cvičí a snaží se zůstat v kondici. Má zdravou těhotenskou váhu a nestresuje se přibíráním," prozradil zdroj pro E! News.
Zdrojsuper.czČíslo Strana Datum4.1.2016Rok2016

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   09 06 2023