Detail hesla
[  pomeditovat si  ]
Heslopomeditovat si
Slovní druh / typ heslaslov. dok.
Podheslípomeditujete si v různých kójích… a za hodinu budete odkoučován
TitulekCosi jako sebevražda
RubrikaRozhovor
AutorTomáš Poláček
Postavení autora 
MluvčíDaniel Landa
Postavení mluvčíhozpěvák
Poznámka 
Kontext
No a dalším cílem je umístění do čtvrtého místa na mistrovství světa v rallye. | Máte na to? | Znalci by teď spadli smíchy ze židlí, ale já věřím runovému systému. Zvládnu to… A něco podobného bude další kejkle, díky které vyhraju zápas proti profesionálovi v thajském boxu. Kdysi dávno jsem měl zápasy celkově dva a oba jsem prohrál, navíc v amatérském ringu a proti kamarádům, takže vrchol trapnosti, ale nevadí. Neměl jsem tenkrát ty runy. | A poslední kousek? | Ten vypadá jednoduše, ale není. Položím základní stavební kámen Chrámu Zlatého draka, což bude největší runový chrám na světě. Tam přijdete, nikdo na vás nebude mluvit, pomeditujete si v různých kójích… a za hodinu budete odkoučován. | Ten chrám bude v Praze? | Nejlépe v Praze. Ale musí být vidět i z Polska!
ZdrojMagazín Dnes + TVČíslo46Strana13Datum15.11.2012Rok2012

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   07 12 2023