Detail hesla
[  mentee  ]
Heslomentee
Slovní druh / typ heslapodst. ž. neskl.
Podheslí 
TitulekJsi o hodně silnější než si myslíš
RubrikaŠance
AutorOlga Myslivečková
Postavení autora 
Mluvčí 
Postavení mluvčího 
PoznámkaNalezeno v archivu Mediasearch společnosti NEWTON Media, a.s.
Kontext
Mentoring nezná dopředu žádné hranice. Limity si stanovují mezi sebou podle individuálních přání mentorky a mentee. "Nebuď takový studený čumák, usměj se někdy na ty lidi," řekla jednoho dne Monice Němcové její druhá mentee - Romana Mikešová. Že mentee upozorní svoji mentorku na její negativní vlastnost - i s tím je radno dopředu počítat. Romana je také starší než Monika, i když jen o dva roky. Má za sebou Vysokou školu ekonomickou, delší mateřskou dovolenou a zásluhou své mentorky, která ji vybavila sebevědomím a zkušenostmi, vlastní poradenskou firmu na zhodnocování rodinných financí. Sama by si dnes už troufla na roli mentorky.
ZdrojReflexČíslo Strana28Datum15.11.2001Rok2001

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   20 05 2024