Detail hesla
[  termosnímkování  ]
Heslotermosnímkování
Slovní druh / typ heslapodst. s.
Podheslíslužba termosnímkování objektů
TitulekJsme levní, lákají nové firmy. My máme služby, reagují ty tradiční
RubrikaPeníze a byznys
AutorDavid Tramba
Postavení autora 
Mluvčí 
Postavení mluvčího 
Poznámka 
Kontext
E.ON sází na široké portfolio produktů, nabízí například fixaci ceny elektřiny na dvouleté období. Zákazníky chce též oslovit například nabídkou slev na elektrospotřebiče nebo nabídkou plnicích zařízení pro auta s pohonem na zemní plyn. RWE jako tradiční dodavatel plynu sází na spolehlivost. "Jsme dodavatel, který přistupuje k zásobování zákazníků zodpovědně a vytváří si rezervy ve skladovacích kapacitách pro případ nepředvídatelných událostí," upozornil mluvčí RWE Martin Chalupský. Plynárny ze skupiny RWE též oslovují své zákazníky nabídkou nákupu zvýhodněných plynových kotlů, oken či zateplovacích systémů. Nabízejí též službu termosnímkování objektů, která zákazníky upozorní na případné úniky tepla. Dodatečné služby však chtějí nabídnout i alternativní dodavatelé. "Dnes je běžnou praxí, že zákazník platí odhadnutou měsíční zálohu a jednou do roka proběhne vyúčtování. Nano Energies má v plánu umožnit svým zákazníkům platit za to, co skutečně spotřebovali," zmínil obchodní ředitel firmy Nano Energies Trade Karel Srna.
ZdrojLidové novinyČíslo Strana15Datum28.1.2011Rok2011

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   16 07 2024