Detail hesla
[  spermoň  ]
Heslospermoň
Slovní druh / typ heslapodst. m.
Podheslívsadili na lesbičky a nešli do roztoužených spermoňů
TitulekThe Haunting - Záhadné sídlo Bly
RubrikaRecenze
Autor 
Postavení autora 
Mluvčí 
Postavení mluvčího 
PoznámkaDiskusní fórum o třetím dílu amerického seriálu The Haunting - Záhadné sídlo Bly (2020). Staženo z https://www.csfd.cz/film/650069-the-haunting/698732-dve-tvare-1-cast/recenze/
Kontext
Hmmm, už jsem to pochopil, tato série obsahuje mnohem větší dávku politické korektnosti (děkuji tvůrcům za to, že stejně jako v Hill House vsadili na lesbičky a že nešli do roztoužených spermoňů, z nichž mi není dvakrát), přičemž prakticky vymizelo napětí, kvalitní atmosféra i dramatická linka, kteréžto záležitosti jsem si tak oblíbil v předchozí řadě.
Zdrojcsfd.czČíslo Strana Datum26.1.2021Rok2021

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   23 04 2024