hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
Exťokůvpříd.
Ministerstvo dopravy chystá revoluci, během níž si chce posvítit mimo jiné na seniory. Podle úředníků jsou totiž druhou nejrizikovější skupinou mezi řidiči motorových vozidel. A to hned po těch, kteří s řízením teprve začínají. Zatímco mladí by měli mít řidičáky na zkoušku, u seniorů se nic takového neplánuje, ani například…Týden
2019
ťokatslov. ned.
Vy máte nějaké informace, že vás chtěl někdo cíleně zdiskreditovat? | Já nejsem investigativní novinář. Když se podíváte na facebookový profil onoho investigativce (Janek Kroupa - pozn. red.), zjistíte, které jeho přátele to potěšilo. Nehodlám z toho ale nic vyvozovat. | Některá jména se ale nabízejí. Třeba váš předchůdce v…Lidové noviny
2015

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   17 06 2024