hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
antihaiderovskýpříd.
Již při sestavování antihaiderovské aliance bylo uvnitř Evropské unie cítit, že motorem jsou Paříž a Brusel, jejichž vlády nechtěly připustit legitimizaci rakouských pravicových populistů, protože by se tak povzbudili jejich francouzští a belgičtí příbuzní.Hospodářské noviny
2000
antihaiderovskýpříd.
Festival sám zažil před dvěma lety klinickou smrt. Došlo tu k boji dvou soupeřících skupin pořadatelů - něco podobného, co se stalo v devadesátých letech v Karlových Varech. Byly vážné pochybnosti, zda se festival vůbec bude konat. # Festival politického filmu? # Oponenti vyčítali organizátorům, že festival se stal tribunou…Hospodářské noviny
2005

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   27 03 2023