hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
klausovsko-zemanovskýpříd.
…Kuba či Pavel Blažek. "Jestli chtějí jen odstranit Nečase a pokračovat dál, tak bez nás," prohlásil rezolutně Kalousek. Poslanci TOP 09, LIDEM a Věcí veřejných by podle tohoto scénáře svými hlasy vznik menšinového kabinetu umožnili. S vládou by dojednávali podporu pro jednotlivé zákony. Šlo by tedy o určitou obdobu někdejší klausovsko-zemanovské opoziční smlouvy. Jde o vysněný scénář rebelů ODS v čele s Petrem Tluchořem. Ale i ten má velké trhliny…Mladá fronta Dnes
2012

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   23 07 2024