hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
alkorektičkapodst. ž.
…V úterý si dovolím pár kostek melounu a několik jahod," popisuje Angličanka Nakhara Jacques, osmnáctiletá alkorektička, jejíž příběh nedávno šokoval svět. Přiznává, že si někdy dá i dva suchary s velmi tenkou vrstvou másla. V den, kdy vyráží na alkoholové dýchánky, však raději nesní ani sousto a popíjí jen silný černý čaj. Jen díky tomu se pak může utápět v alkoholu, aniž by se strachovala o…iDnes.cz
2016

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   23 07 2024