hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
barefoot ridingpodst. m.
…Láká ho pohybovat se na hraně rizika. Ne nadarmo je Laird Hamilton jedním z nejuznávanějších světových surfařů, legendou tohoto sportu. … Laird byl úspěšný i v dalších sportech, do kterých se pustil. Asi nepřekvapí, že drtivá většina z nich je spojena s vodou, prknem, případně s obojím. Zvládá víc než slušně barefoot riding (vlečení za člunem naboso), bodysurfing, water-skiing i pádlování na surfu, wakeboarding, stejně jako jízdu na vodním skútru. Rozhodně se neztratí ani na skateboardu a snowboardu. Jeho hlavní specialitou však zůstal extrémní surfing a samozřejmě sjíždění největších vln na zemi…Playboy
2006

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   13 06 2024