hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
divnopunkovýpříd.
Stanislav Setinský, ilustrátor. Je autorem psychedelicky působících ilustrací k článku o budoucnosti automobilů. Vystudoval knižní grafiku na VOŠG Hellichova, v současnosti studuje ilustraci a grafiku na VŠUP. Zajímá jej grafika, knihy, streetart a tzv. alternativní kultura. Hraje v pražské divnopunkové kapele Kočkolit (www.bandzone. cz/kockolit). Cestuje autostopem a jezdí na kole.Men/Women only
2011
divnopunkovýpříd.
Ben Stiller je u nás známý především jako herec oddechových komedií. V době, kdy studoval vysokou školu, ovšem také bubnoval s "divnopunkovou" kapelou Capital Punishment, po které zůstalo jediné album z roku 1982. Ta se nyní probudila a nahrála nové EP. "Byla to celkem legrace, si po více než třiceti…Reflex
2018

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   20 05 2024