hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
doku showpodst. ? neskl.
…do svého třetího ročníku. … Hlasovat lze průběžně ve všech kategoriích tak, jak se budou nominace zveřejňovat. Od 5. února poběží anketa, v níž se vybírá nejlepší nový český hraný seriál, od 6. února přibude nejlepší pokračování českého hraného seriálu, od 7. února se volí nejlepší zábavný pořad, reality show či doku show, od 8. února se hlasuje pro nejlepší nový televizní film, minisérii či pohádku a 9. února se přidá nejlepší zahraniční seriál…Mladá fronta Dnes
2018

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   23 07 2024