hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
fitboxpodst. m.
Fitbox - 2200 kJ//Chcete se odreagovat po náročném dni? Zajděte si s podobně zdatným partnerem na hodinu fitboxu. Za 100 až 150 korun na hodinu dostanete k zapůjčení lehčí boxerské rukavice, takzvané pytlovky. Po zahřátí se naučíte základní kopy a údery do pytle na stojanu. Je potřeba zkoordinovat své pohyby s pohyby partnera, který stojí z druhé strany pytle. Pokud budete boxovat či kopat každý jinak nebo jeden…Mladá fronta Dnes
2007
fitboxpodst. m.
Sportovní centrum založené v roce 2010 poskytuje širokou škálu sportovních aktivit. Kromě boxu pro seniory a boxerské školičky centrum nabízí i fitbox, pilates, powerjógu a tréninky rush your body (cvičení zaměřené na spalování tuku a zvyšování kondice). Pro mladší sportovce jsou vhodné například tanečky pro děti a dětské kravmaga. Studenti z Prahy 10 mají do centra 50 procent slevu na vstup na všechna veřejná cvičení…Metro
2015
fitboxpodst. m.
Když jsem před devíti lety přišla do Prahy, byla jsem v šoku, jak tu lidé vnímají čas a zpoždění nikdo neřeší. Dodnes mě to udivuje," usmívá se nevěřícně rodačka z Břidličné, podle níž mají Moravané dochvilnost v krvi. … Při listování pestrým menu se dozvídám, že pro velkou fanynku plavání a fitboxu je mnohem důležitější nabídka dezertů než hlavních chodů. "Ujíždím na sladkém. Klidně můžu oběd odstartovat právě dezertem, dám si ho místo předkrmu," říká energicky a objednává nejprve pěnu z tmavého a světlého nugátu, poté sake mango plate, sestavený z několika druhů sushi, salátu goma wakame a polévky misoshiru…Ego!
2017

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   16 04 2024