hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
hlubokočisticípříd.
…vodou přidejte několik kapek esenciálního oleje nebo bylinky, nakloňte se nad páru a hlavu přikryjte ručníkem. Vydržte 10 až 15 minut. Napářka se doporučuje maximálně jednou týdně, nevhodná je pro citlivou pleť, při rozšířených žilkách a jakémkoli kožním onemocnění či při srdečních obtížích. Pro nečistou, mastnější pleť jsou výborné i hlubokočisticí masky, které velmi důkladně a do hloubky čistí a uvolňují ucpané póry, dokáží absorbovat přebytečnou mastnotu a regulují tvorbu kožního mazu. Používají se jednou týdně. Existují i masky pro další typy pleti, s těmi ale opatrně - mohly by pokožku příliš vysušovat…Ona Dnes
2007
hlubokočisticípříd.
Hlubokočisticí pleťová voda, 150 ml, 129 Kč…reklamtext
2018
Export dat
cls

Pro import exportovaného souboru dat ve formátu *.csv je třeba při načtení do programu Microsoft Excel 2010 v Průvodci importem textu zaškrtnout pole Oddělovač textu, pak stisknout tlačítko Další. V kartě Nastavení oddělovačů dat je nutné v sekci Oddělovače vybrat volbu Středník. V poli Textový kvalifikátor je třeba vybrat volbu " a potvrdit tlačítkem Další. Pak už je možné nastavit si v Průvodci importem textu v poli Náhled dat formát textu v jednotlivých sloupcích: obecný, text, datum nebo Neimportovat sloupec (přeskočit). Výsledek exportu potvrdíme tlačítkem Dokončit.

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   21 02 2024