hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
mikropidimidipříd. neskl.
…vyrábět a světová média interpretovat. … My superinsta celebrity jsme přesyceny a teď máme zase jiný rozmar. Takže maličké taštičky a sluneční brýličky, jaké nosil v devadesátých letech teenager jménem princ Harry. A podpatečky, co se vejdou na selfíčko. Ou jes. Tak lidičky, co moje nová kabelka? Vidíte? Nevidíte? Je prostě mikropidimidi. A teď jedno malé ošklivé mikrotajemství. Sebrala jsem ji svojí barbíně. Ale psssst. Já vás taky…Respekt
2019

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   20 05 2024