hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
píčpodst. m.
…světě, tak tady na iDnes určitě. Dvacet plusů - stav k 202004091200 - jsem pod blogem pana Kroupy dostal za příspěvek, kde se otevřeně vyznávám z touhy se zase chodit opíjet do němoty do opět otevřených restaurací po koropauze. Samí chlapi mě pochopili a pochválili. Vypítka, lemtači od přírody, notorové a nezřízení píči piva dali průchod i svým abstinenčním depresím a pozdravili orosené půllitry aspoň takhle na dálku, když už je nemohou dočasně polaskat osobně. Tedy, téměř samí chlapi. Jedinou výjimkou byla i E. K. Řeknu Vám, to musí být ženská! Mne už jen ty představy, co všechno by se s ní dalo…blog.idnes.cz
2020

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   20 05 2024