hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
prvovoličskýpříd.
Ačkoli mladí nepatří mezi zrovna ty, kdo by chodili masově hlasovat, představují pro partaje zásobárnu hlasů, které podle odborníků mohou znamenat rozdíl mezi politickým životem a zapomněním. Odborníci oslovení Právem se shodují, že pokud mladí narození v letech 1995 až 1999 k urnám přijdou, nebudou zrovna volit zavedené strany. Sociologové…Právo
2017
prvovoličskýpříd.
Jaká je vaše první vzpomínka na politiku? | Mé první volby - a zároveň také první volby do Poslanecké sněmovny. Tehdy jsem velmi zevrubně a s prvovoličskou naivitou do hloubky studovala volební programy tehdejších kandidujících stran s jedinou výjimkou: SPR-RSČ vedené p. Sládkem.Respekt
2021

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   16 07 2024