hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
rebrendovatslov. dok./ned.
…Pokud populistické výzvy šokují umírněné strany a její představitele natolik, že se rozhodnou přijmout opatření ke zvratu těchto trendů spíše než se pustit do kosmetických pokusů rebrendovat politiku minulosti, pak vlna populismu stále může dovést demokracii spíše ke znovuzrození než k nástupu jejího postupného úpadku," zní z Cambridge jako doporučení. Ještě v červenci minulého roku lídr britských Liberálních demokratů Ed Davey dost trefně vyjádřil jeden z důvodů občanské skepse: "Máme tu jakýsi předěl mezi zastupitelskou a přímou…Lidové noviny
2020

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   16 07 2024