hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
třpytítkopodst. s.
Je úplně jedno, jestli Halloween slavíte, nebo ne - voňavá limitka od Lush vás bude bavit tak jako tak. Kromě klasických "dýňových" koupelových bomb si můžete ve vaně rozpustit i čarodějnickou kočku a celá se pak namazat vílím "třpytítkem". Osobně se ale nejvíc těším na novinku Ectoplasm, která vodu ve…Ona Dnes
2017
třpytítkopodst. s.
…v bublinách podzimní chmury. Ještě než se do lázně ponoříte, zatančí vám koupelové bomby na hladině barevnou show, ze které vám budou přecházet oči. Podzim podle Lush voní jako večery u krbu prodchnuté kapkou osvěžujících citrusů a v kolekci najdete vedle tradičních bomb třeba i krémový sprchový gel, mýdla nebo "třpytítko", které popráší vaši kůži leskem lehkým jako křídla víly. Bonusem jsou šátky, do kterých můžete ekologicky zabalit dárky pro své blízké…Ona Dnes
2016

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   17 06 2024