hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
topporadcepodst. m.
Jaké jsou plusy a minusy pro klienta, když si kupuje pojištění od pojišťovny, zprostředkovatele a od banky? | Když jsme si na toto téma v Deloittu udělali průzkum týkající se nabízení životního pojištění, klienti vnímali v průměru o něco nižší znalosti bankovních poradců. Zjevně z toho důvodu, že šlo o…Hospodářské noviny
2017
topporadcepodst. m.
Z topporadce premiéra topmanažerem. Mlynářova mise testuje podnikatelskou kulturu # U premiéra Fischera poradcoval na živnostenský list, a tak byl už tři neděle bez problémů volný. Žádná karanténa, ani konkurenční doložka. Bylo to rychlé. Vladimír Mlynář přestoupil z úřadu vlády do soukromého byznysu. Oba světy už si vyzkoušel v minulosti; teď to vypadá…aktualne.cz
2010
Export dat
cls

Pro import exportovaného souboru dat ve formátu *.csv je třeba při načtení do programu Microsoft Excel 2010 v Průvodci importem textu zaškrtnout pole Oddělovač textu, pak stisknout tlačítko Další. V kartě Nastavení oddělovačů dat je nutné v sekci Oddělovače vybrat volbu Středník. V poli Textový kvalifikátor je třeba vybrat volbu " a potvrdit tlačítkem Další. Pak už je možné nastavit si v Průvodci importem textu v poli Náhled dat formát textu v jednotlivých sloupcích: obecný, text, datum nebo Neimportovat sloupec (přeskočit). Výsledek exportu potvrdíme tlačítkem Dokončit.

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   17 06 2024