hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
venčitelkapodst. ž.
…své "podnikání" si pak hlídači zodpovídají sami. A úřady mají většinou jasno: kdo chce venčit za peníze, měl by mít živnostenský list. "Jde o živnost volnou, a pokud ji občan hodlá provádět, měl by ji ohlásit u živnostenského úřadu," uvádí Rudolf Havlík, vedoucí Obecního živnostenského úřadu, který nyní jednu z venčitelek podrobně prošetřuje…Hospodářské noviny
2016
venčitelkapodst. ž.
Brigáda: Venčitelka na Praze 6 - Ruzyně # Pravidelné venčení 13 kg křížence (pohlaví pes) na Praze 6 - Ruzyně (ul. Jinočanská) 4× týdně v pondělí, úterý, středu a čtvrtek v čase mezi 13-15 h vždy na hodinu. Požadujeme: min. věk 20 let, zkušenosti se psy, pečlivost, samostatnost, spolehlivost. Odměna: 90 Kč/h za…Internet
2017

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   16 07 2024