hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
vydealovatslov. dok.
Posadí nás a rozdají testy. Naším úkolem je zakroužkovat ze tří možností tu správnou. Máme na to hodinu, za pět minut jsem hotový, protože jsem šikovný. … …regionální hygieničky se mě ptají, jestli jsem připravený absolvovat ústní část. Regionální hygieničky jsou nejdřív zvědavé, jak dlouho budu v ledničce skladovat čerstvou…Respekt
2019
vydealovatslov. dok.
…zobchodovat, protože ještě máme v živé paměti hlášku agenta Kůže, že mu Rusko nabídlo asi třetinu toho množství i bez exploze a především k čemu je dobrá vakcína, která není schválená a z hlediska legálnosti aplikace lidem je na tom asi stejně jako piko od Vietnamců? K tomu hodlá Hamajda vydealovat, aby se v Praze odehrál summit nejmocnějšího agenta KGB s nejmocnějším gerontem světa, což je opět něco, po čem jeho voliči, tedy těch posledních padesát, při svých nákupech v Kauflandu povědomě prahnou…dfens-cz.com
2021

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   27 02 2024